Aktualności

Pierwsza pomoc. Zajęcia dla uczestników KIS

czwartek, 3 września 2015

Nie ulega wątpliwości, że pierwszą pomoc każdy z Nas powinien znać. Poztanowiliśmy wiec zaprosił do siebie specjalistów od tej materii, by uczestnicy Klubu Integracji Społecznej mogli poznać, ale i popraktykować udzielanie pierwszej pomocy. 

Dzień Kota

wtorek, 17 lutego 2015

Wychowankowie Klubu obchodzili jedno z ważniejszych świąt w roku czyli ŚWIATOWY DZIEŃ KOTA! Zapraszamy, mamy kilka zdjęć ... naszych przepięknych kotów. 

Ostatni dzień ferii zimowych

niedziela, 15 lutego 2015

Jak spędziliśmy ostatni dzień ferii zimowych ?? Wybraliśmy się na wycieczkę do Górek Wielkich koło Brennej. Zrobiliśmy sobie ognisko z pysznymi kiełbaskami. I odwiedziliśmy Chlebową chatę. Mieliśmy możliwość oddzielić mleko od śmietanki, zrobiliśmy własne masełko, maślankę, piekliśmy przepyszne podpłomyki.

Huczy i buczy

czwartek, 22 stycznia 2015

Koło muzyczne huczy i buczy, a niekiedy nawet ryczy. Okazało się, że w Naszym studiu nagrań możemy realizować również poważne projekty. Właśnie ukazała się płyta z kolędami zarejestrowanymi w Naszym studiu, a niedawno usłyszeć można było u Nas wiolonczelę ..., a dokładniej dobrze zapowiadającą się kapelę "Georgia on the Moon"

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19