Aktualności

Andrzejki "17-tki" w obiektywie

niedziela, 12 czerwca 2016

Okazuje się, że każdy bawić się może ..., nie którym wychodzi to lepiej, innym gorzej; na nudę nie powinni jednak narzekać Maszkeciarze! Ich andrzejki bowiem były wyjątkowo straszne ..., w Niewiadomiu dyskoteka, a pozostali nie pozostali dłużni, tyle tylko że o zdjęciach zapomnieli. 

Z wielkim smutkiem informujemy wszystkich Przyjaciół "17-tki" o śmierci Pana Cezarego Kaczmarczyka

poniedziałek, 29 sierpnia 2016

jednego z Założycieli Stowarzyszenia i wieloletniego Członka Zarządu "17-tki". Pan Cezary Kaczmarczyk był Postacią Niezwykłą: przez całe swoje życie związany z harcerstwem, pracował jako nauczyciel, był wychowawcą w pierwszej rybnickiej placówce środowiskowej, przez ostatnie kilkanaście lat kierował Domem Kultury w Boguszowicach Osiedlu, był założycielem i prezesem stowarzyszenia "Ślady". Pan Cezary - a dla nas i wszystkich, którzy mieli honor znać Go osobiście - Maciek - odszedł od nas, ale... zostawił nam po sobie ślady, których długo nie zetrze wiatr, piasek i woda ... Żal wielki, gdy odchodzą Dobrzy Ludzie! ....

Wakacje zbliżają się ku końcowi ..., kilka zdjęć jak to było u Nas!

sobota, 13 sierpnia 2016

No tak ... 13 sierpnia to ani połowa wakacji, ani koniec wakacji ..., ale w gruncie rzeczy każdy termin jest dobry na nową porcję zdjęć! Tak więc zapraszam Was do zapoznania się z tym co działo się u Nas w tym okresie. Naturalnie było tego dużo więcej …, wybrałem raptem tylko kilka, zatem poświęć nasz drogi przyjacielu „chwilka” :)

XIV Urodziny Stowarzyszenia "17-tka" w obiektywie ...

sobota, 6 sierpnia 2016

Stowarzyszenie "17-tka" całkiem niedawno obchodziło swoje XVI urodziny ..., dla przypomnienia w 2002 roku uruchomiliśmy pierwszą swoją placówkę: Klub 17-tka, teraz - w 2016 - Klub "17-tka gości pozostałych na naszym corocznym święcie, a w tym roku było Nas prawie o połowę więcej, bo oprócz Maszkeciarnii, Ekipy z Placu i Kisu dołączyły do Nas Niewiadom, Centrum i Nowiny - czyli trzy Nasze nowe placówki. "17-tka" rośnie!

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19