Kontakt

 

Stowarzyszenie "17-tka"
Osiedle Południe 17B/2, 44-253 Rybnik

Adres do korespondencji: Osiedle Południe 56

KRS: 0000067168
REGON: 277815055
NIP: 642-27-60-819

Główny adres e-mail: stowarzyszenie@17-tka.pl

Główny numer konta: 07-2030-0045-1110-0000-0271-9180

Biuro Stowarzyszenia "17-tka"

Tel.: 32 42-145-93 
Tel. kom.: 519-102-066 
Fax: 32 44-140-24

e-mail: biuro@17-tka.pl

 Prezes Zarządu Stowarzyszenia:
 Grzegorz Głupczyk, e-mail: grzegorzglupczyk@17-tka.pl, tel: 530 848 450

 Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia:
 Kamil Szumiak, e-mail: kamilszumiak@17-tka.pl, tel. 514 563 755

Zespołu Placówek Wsparcia Stowarzyszenia "17-tka"

Dyrektor: Mariusz Wiśniewski, e-mail: mariuszwisniewski@17-tka.pl, tel: 503 153 374

Placówka Wsparcia Dziennego Klub „17-tka”

Placówka Wsparcia Dziennego "Klub 17-tka", ul. Żurawia 7, 44-253 Rybnik. 

Numer telefonu: 502-139-348

Adres e-mail: klub@17-tka.pl

Placówka Wsparcia Dziennego Centrum

Placówka Wsparcia Dziennego "Centrum", ul. Mikołowska 6

Numer telefonu: 570-100-733

Adres e-mail: centrum@17-tka.pl

Placówka Wsparcia Dziennego Nowiny

Placówka Wsparcia Dziennego "Nowiny", ul. Florianska 24

Numer telefonu: 570-100-274

Adres e-mail: nowiny@17-tka.pl

Placówka Wsparcia Dziennego Niewiadom

Placówka Wsparcia Dziennego "Niewiadom", ul. Mościckiego 15 (w budynku Industrialnego Centrum Kultury) 

Numer telefonu: 570-100-423

Adres e-mail: niewiadom@17-tka.pl

Placówka Wsparcia Dziennego Maszkeciarnia

Młodzieżowy Klub Środowiskowy "Maszkeciarnia", ul. Patriotów 40, 44-253 Rybnik

Numer telefonu: 500 227 671

Adres e-mail: maszkeciarnia@17-tka.pl

Placówka Wsparcia Dziennego Ekipa z Placu (Pedagogika Ulicy)

Pedagogika Ulicy "Ekipa z Placu", ul. Patriotów 40, 44-253 Rybnik

Numer telefonu: 791 700 045

Adres e-mail: ulica@17-tka.pl

Klub Integracji Społecznej "SR"

Klub Integracji Społecznej "SR", ul. Patriotów 40, 44-253 Rybnik.

Numer telefonu: 793 335 382

Adres e-mail: kis@17-tka.pl

Rybnicki Bank Drugiej Ręki

Koordynator: Tomasz Wiśniewski

Numer telefonu: 513 503 614

Adres e-mail: rbdr@17-tka.pl